O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała w 1993 roku. Staliśmy się od tego czasu jedną z największych drukarni w regionie, która dzięki zbudowaniu profesjonalnego zespołu fachowców realizuje szeroki zakres usług w zakresie druku oraz produkcji opakowań, pomagając tym samym promować produkty naszych Klientów. Otrzymaliśmy nagrody Gazela Biznesu, oraz Wielka Mała Firma.

Projekty graficzne i konstrukcja opakowań

Konstruowanie opakowań, dobór surowców, testowanie, projekt graficzny

Druk i uszlachetnianie

Druk offsetowy opakowań kaszerowanych i litych

Produkcja opakowań

Kaszerowane i lite, standy i displaye

Logistyka i transport

Magazynowanie, ekspedycja, odprawa celna

9

Nowoczesny park maszyn

Duże inwestycje w park maszynowy stawiają nas w pozycji lidera wśród producentów opakowań z kartonu w regionie.

9

Doświadczona kadra

Nasi doświadczeni pracownicy potrafią doskonale dobrać typ produkcji to twojego produktu.

9

Wysoka jakość i powtarzalność produkcji

Najwyższa jakość i najnowocześniejsze technologie zapewniają możliwość druków kolejnych serii opakowań z zapewnieniem doskonałej powtarzalności.

Nie ma dla nas za dużych i za małych projektów

Firma Asterias sp. z o.o. to drukarnia, która jest wyposażona w nowoczesny park maszynowy oraz specjalistyczny sprzęt. Spełnia współczesne wymogi ekologiczne w zakresie zużycia energii, zanieczyszczenia środowiska oraz hałasu. Doskonale zautomatyzowany proces technologiczny przy jednoczesnym udziale czynnika ludzkiego pozwala na szybkie wyprodukowanie gotowego opakowania jak i optymalizację kosztów. Firma Asterias wychodzi na przeciw nowym rynkom oraz Klientom dostosowując technologie produkcji do ich potrzeb.

Zapewniamy kompleksową produkcję opakowań litych i kaszerowanych począwszy od projektu graficznego oraz wykonania prototypu po wydruk, kaszerowanie, wycięcie opakowania aż pod jego dostarczenie do klienta.
Specjalizujemy się w produkcji opakowań Premium wykorzystując technologie zdobienia od lakierowania lakierem wodnym, wykonanie zdobienia folia na gorąco Hot stamping oraz tłoczenia na zimno po Lakierowanie UV.

Zamów konsultację